امنیت

اقدامات امنیتی برای محافظت از سرور

اقدامات امنیتی برای محافظت از سرور

هنگام آماده سازی زیرساخت، اغلب نصب و راه اندازی برنامه هایتان اصلی ترین نگرانی شماست. با این حال، اگر بدون توجه به نیاز های امنیتی زیرساختتان سعی در راه اندازی صحیح نرم افزار های خود داشته باشید، ممکن است پیامد های ویرانگری در پی داشته باشد.
آرتا گستر در این مقاله ، در مورد برخی از شیوه های امنیتی اولیه صحبت می کند که برای تنظیم قبل یا همزمان با نصب برنامه هایتان بهترین هستند.پس در ادامه ما را همراهی کنید...
ادامه مطلب
بد افزار Rootkit  و استفاده یک هکر از آن

بد افزار Rootkit و استفاده یک هکر از آن

آرتا گستر در این مقاله قصد دارد در مورد یکی از خطرناکترین بدافزارها  به نام Rootkit بحث کند.مهمترین فاکتور یک Rootkit عالی  بسیار دشوار بودن شناسایی یا بعضا به هیچ عنوان شناسایی نشدن توسط بسیاری از ضدبدافزارها می باشد.در ادامه با ما همراه باشید...
ادامه مطلب
سرج ارستر

سرج ارستر

سرج ارستر(SPD)
سرج ارستر (Surge Protective Devise-SPD) اصطلاحی است که IEC به دستگاه هایی می دهد که قصد محدود کردن ولتاژهای گذرا (Transient Voltages) و جریان های غیر عادی را دارند . به وسایل الکتریکی ای که در تابلوهای توزیع برق، سیستم های کنترل فرایند، سیستمهای ارتباطی و دیگر سیستمهای صنعتی با هدف حفاظت در برابر افزایش ولتاژهای لحظه ای و ناگهانی (مثلاً تحت تأثیر وقوع صاعقه در نزدیکی سیستم) روی میدهند (Surge Protection Device(SPD گفته میشود.
ادامه مطلب
نکات کلیدی جهت ارسال ایمیل های گروهی (تبلیغاتی)

نکات کلیدی جهت ارسال ایمیل های گروهی (تبلیغاتی)

آرتا گستر پیشنهادی برای شما همراهان عزیزی که قصد ارسال ایمیل های گروهی دارید، دارد. دامنه جدیدی برای ارسال ایمیل گروهی و خبرنامه های الکترونیک خود تهیه کنید. خرید یک دامنه جدید برای اهداف تبلیغاتی مبتنی بر ایمیل راه مناسبی برای کسب اطمینان از این است که دامنه اصلی شما همیشه در لیست سفید جای خواهد داشت و ایمیل هایی که از طرف شما به مشتریان و همکارانتان ارسال می شود همیشه دلیور می شود.
ادامه مطلب
حمله DDOS چیست؟

حمله DDOS چیست؟

امروزه مقوله امنیت و شاخه های آن در فضای وب به امری حیاتی و همه گیر تبدیل شده است، مخصوصا برای صاحبان سایت ها و مهم تر از آن برای مدیران سرورهای وب، چرا که آسیب پذیری و ضعف امنیتی به عنوان عاملی بازدارنده در مسیر پیشرفت و توسعه اهدافشان در وب است.آرتا گستر در این مقاله قصد  آشنا کردن شما با نوعی از ایجاد اختلال در وب موسوم به حمله های DDOS یا distributed denial of service attack است که بیشترین شیوع را دارد.
ادامه مطلب
اصول عملکرد صاعقه گیر فعال(ESE)

اصول عملکرد صاعقه گیر فعال(ESE)

صاعقه گیر فعال چیست؟
صاعقه گیر فعال یا اکتیو که با عبارت Early Streamer Emission یا ESE نیز شناخته می شوند با ایجاد کانال بالارونده به صورت مصنوعی، موجب عملکرد سریعتر و افزایش شعاع حفاظتی می شود.
ادامه مطلب
بهینه سازی دوره ای هارد SSD  در سرور لینوکس

بهینه سازی دوره ای هارد SSD در سرور لینوکس

به علت معماری هارد های SSD یا درایو های حالت جامد ، در صورت استفاده مداوم از قبل پیش بینی نشده از این هارد ها، آنها دچار کاهش کارایی خواهند شد.آرتا گستر در این مقاله سعی دارد راه حلی برای رفع این مشکل ارایه دهد، پس با ما همراه باشید...
ادامه مطلب
آشنایی با رایجترین کدهای وضعیت و خطاهای وب سرور

آشنایی با رایجترین کدهای وضعیت و خطاهای وب سرور

آرتا گستر در این مقاله قصد دارد تا معنای کد های مختلفی که در زمان مشاهده یک وب سایت دریافت می کنید را توضیح دهد. هر بار که یک آدرس اینترنتی را در مرورگر خود وارد می کنید و یا بر روی لینکی کلیک می کنید، در خواستی از سوی مرورگر به سمت سرور فرستاده میشود و پاسخی در قالب یک کد وضعیت (Status Code) از سمت سرور برگردانده می شود.این مقاله می تواند شما را در یافتن معنای هر کدام یاری نماید.
ادامه مطلب

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

ما بر آن داریم تا با مشاوره مشتریان را از خدمات مطلع سازیم

تماس با ما
.
© تمامی حقوق این سایت متعلق بهآرتا گستر می باشد.
Scroll to Top