درباره ما

درباره آرتا گستر

شركت آرتا گستر،در دو بخش سخت افزار و نرم افزار فعالیت می کند،مشاور و مجري کلیه خدمات سازمانی در حوزه فناوري اطلاعات و ارائه دهنده خدمات شبکه می باشد که با داشتن سابقه چندین ساله در زمینه نرم افزار،سخت افزار ، شبکه و امنیت داده،دوربین مدار بسته،طراحی سایت،فروشگاه های آنلاین و ..جايگاه ويژه اي در صنعت انفورماتيك کشور كسب نموده است.

اعضای تیم

تیم
تیم تولید محتوا

موفقیت اجرا و به کارگیری استراتژی محتوا بسیار مهم است و افرادی که برای فعالیت در این حیطه انتخاب می‌شوند باید دارای خلاقیت و ایده‌پردازی باشند. شرکت آرتاگستر دارای تیم محتوای خلاق و زبده ای است که در هر زمینه قادر به ارائه‌ و تولید محتوای باکیفیت است.

تیم
تیم سخت‌افزار و شبکه

یک کارگروهی میتواند به اندازه کوچکترین حلقه زنجیر ضعیف و به اندازه کل آن قوی باشد. بنابراین در هر فعالیتی ، برنامه‌ریزی و شرکت‌پذیری هرعضو اهمیت بسیار بالایی دارد. تیم سخت‌افزار و شبکه‌ی آرتاگستر سعی می‌کنند که شبکه‌ی کاری دقیق و منظمی داشته باشند.

تیم
تیم نرم‌افزار و وب

تیم نرم‌افزار و طراحی وب شرکت آرتاگستر با آموزش‌های دقیق و مناسبی که دیده‌اند و با مهارت و پشتکاری که دارند برای پیشرفت و موفقیت مداوم تلاش می‌کنند و سعی بر این دارند که با رشد و توسعه مهارت و استعدادهایشان طرح‌های حرفه‌ای و جهانی ارائه کنند.

تیم
تیم مدیریت

برای موفقیت در هر کاری باید مدیریت دقیق و درست داشته باشیم. شرکت آرتاگستر دارای تیم مدیریتی لایق و موفقی است که هدفی جز پیشرفت و توسعه شرکت،کارکنان و مشتری‌هایش ندارد و در راه رسیدن به این هدف از هیچ تلاش وکوششی کوتاهی نمی‌کند.


بیشترین پروژه های انجام یافته

95 %

تجهیزات شبکه و وایرلس

65 %

دوربین مدار بسته

70 %

طراحی وب سایت

65 %

طراحی نرم افزار

70 %

تولید اپلیکیشن

62 %

تولید محتوا

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

ما بر آن داریم تا با مشاوره مشتریان را از خدمات مطلع سازیم

تماس با ما
Scroll to Top