تاثیر سایت دامنه بر روی سئو

تاثیر سایت دامنه بر روی سئو

همانطور که میدانید اولین گام در ایجاد و ساخت یک وبسایت و کسب و کار اینترنتی، انتخاب نام دامنه (Domain) است. ازینرو نمیتوانیم تاثیر دامنه در سئو و بهینه سازی سایت و همچنین بطور کلی موفقیت یک کسب و کار را نادیده بگیریم. بنابراین اولین گام در سئو و بهینه سازی سایت این است که ما یک دامنه مناسب و ایده آل برای هدف سایت انتخاب کنیم.
ادامه مطلب
معرفی  ابزارهای مفید برای بررسی سئوی سایت

معرفی ابزارهای مفید برای بررسی سئوی سایت

آنالیز سایت همیشه مساله ای چالش برانگیز برای بسیاری از مالکان وب سایت ها بوده است. بیشتر آن ها به دنبال روش هایی هستند تا بتوانند آنالیز سایت خود را دقیقا انجام دهند. بعضی اوقات ممکن است تصور نمایید تمامی نکات بهینه سازی سایت را رعایت نموده اید و یا فعالیت هایی برای بهینه سازی سایت انجام داده اید و نیاز دارید بدانید این فعالیت ها موثر بوده است یا خیر ؟ 
ادامه مطلب
انواع ریدایرکت و کدهای htaccess

انواع ریدایرکت و کدهای htaccess

ریدایرکت به معنای راهنمایی به مکان جدید است. در اینترنت، ریدایرکت Redirect مترادف است با انتقال بازدیدکننده به مکان جدید. به عبارت دیگر هر زمان شخص یا نرم افزاری به آدرسی وارد شود که ما نمی خواهیم، آن شخص یا نرم افزار را به آدرس جدید منتقل می کنیم.
ادامه مطلب
آشنایی با مفهوم HEO و تفاوت آن با SEO

آشنایی با مفهوم HEO و تفاوت آن با SEO

در حال حاضر آرتا گستر بر این باور هست که شما با اصطلاح SEO (بهینه سازی موتورهای جستجو) آشنا هستید و اهمیت پیروی از آن برای بهبود موقعیت خود در صفحات نتیجه موتورهای جستجو را درک می کنید. با این حال، اصطلاح کمتر رایج که ممکن است با آن آشنا نباشد HEO می باشد. پس HEO چیست؟ برای آشنایی با این مفهوم با ما همراه باشید...
ادامه مطلب
قسمت بیست و سوم سئو ارگانیک یا Organic Serp چیست؟

قسمت بیست و سوم سئو ارگانیک یا Organic Serp چیست؟

آرتاگستر قصد دارد در این مطلب شمارا با یک واژه ی کاربردی در سئو آشنا کند.واژه ی لاتین Serp مخفف عبارت Search engine result page می باشد و Organic نیز به معنی طبیعی است.بنابراین معنای کلی این کلمه نتایج طبیعی یا ارگانیک موتورهای جستجو است.که تنها با تکنیک ها و تاکتیک های مناسب و درست در سئو امکان پذیر است.این اصطلاح با واژه ی PPC نیز که در مقالات قبلی به آن اشاره کردیم بسیار مرتبط است در آنجا گفتیم که متخصصان سئو برای اینکه سریع تر و بیشتر در نتایج جستجو پیدا شوند و مشتریان و کاربران بیشتری تبلیغات آنها را ببینند از تبلیغات کلیکی یا همان PPC استفاده می کنند
ادامه مطلب
الگوریتم Freshness گوگل

الگوریتم Freshness گوگل

به روزرسانی الگوریتم Freshnesshg گوگل ، یا Fresher Results همانطور که از نامش پیداست، یک الگوریتم تغییر دهنده ی رنکینگ محسوس است که بر اساس به روز رسانی که در سال ۲۰۱۰ راه اندازی شده بود طراحی گردیده است. تمام چیزی که باید در مورد این الگوریتم بدانید هنگامی که در ۳ نوامبر ۲۰۱۱ به روزرسانی الگوریتم گوگل علنی شد، ۳۵ درصد از جستجوها را تحت تاثیر خود قرار داد.
ادامه مطلب
قسمت نوزدهم آموزش الفبای سـئو  متا تگ توضیحات یا (Meta Description Tag) در سئو چیست؟

قسمت نوزدهم آموزش الفبای سـئو متا تگ توضیحات یا (Meta Description Tag) در سئو چیست؟

متاتگ توضیحات یا به زبان لاتین Meta Description چیست؟ حتما برای دوستانی که در زمینه  مطالع دارند این کلمه به گوششان خورده است.ما در این مقاله قصد داریم به متاتگ توضیحات بپردازیم. این تگ از تگ های بسیار کاربردی و مهم در سئو محسوب می شود اما این نکته را هم بگویم که معیاری برای گوگل در ثبت محتوای سایت شما در نتایج اولیه ی موتورهای جستجو نیست.اما در این مقاله علاوه بر توضیح این تگ به طور خلاصه تگ های متای دیگر را نیز که در بین متخصصین رایج ترند را نیز بررسی می کنیم پس تا انتهای مقاله با آرتاگستر همراه باشید.
ادامه مطلب
قسمت هجدهم آموزش الفبای سـئو  ارتباط معنایی پنهان یا (LSI Keyword) در سئو چیست؟

قسمت هجدهم آموزش الفبای سـئو ارتباط معنایی پنهان یا (LSI Keyword) در سئو چیست؟

ارتباط معنایی پنهان یـا LSI Keyword چیست؟
LSI مخفف کلمه ی انگلیسی Latent Semantic Indexing می باشد و در زبان فارسی به معنی فهرست بندی کلمات کلیدی پنهان است که اصطلاحا به آن ارتباط معنایی پنهان نیز می گوییم.این واژه در سئو بسیار اهمیت دارد.درواقع LSI یک سیستم در الگوریتم موتورهای جستجو می باشد که برای تشخیص محتوای موجود در یک صفحه به کار می رود و از هوش مصنوعی گوگل یا سایر موتورهای جستجو محسوب می شود که هر ساله نیز با پیشرفت تکنولوژی این سیستم نیز پیشرفت چشم گیری دارد.
ادامه مطلب

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

ما بر آن داریم تا با مشاوره مشتریان را از خدمات مطلع سازیم

تماس با ما
.
© تمامی حقوق این سایت متعلق بهآرتا گستر می باشد.
Scroll to Top