طراحی وب‌سایت

AMP چیست و چگونه کار می کند؟

AMP چیست و چگونه کار می کند؟

در ماه اکتبر سال پیش، گوگل فریم ورکی با عنوان شتاب دهنده صفحات موبایل یا به اختصار (AMP)، که یک چهار چوب بسیار قابل دسترس برای بارگذاری سریع تر صفحات وب در موبایل است، معرفی کرد. این فریم ورک به صورت متن باز طراحی شده است تا ناشران رو قادر بسازه که به راحتی سرعت ( و به تبع آن، تجربه کاربری ) رو برای خوانندگان موبایل خود بهبود ببخشند. اگر چه توسعه دهندگان با تجربه اغلب نتایج مشابهی از طریق بهینه سازی کارایی بدست می اورند، اما ناشران به دلیل محدودیت منابع از این موضوع غفلت می کند. اما حالا دیگه AMP اجازه دست یابی به این بهینه سازی را بدون تغییر تجربه اصلی وب در موبایل می دهد. همچنین سود اضافه شدن این ویژگی توسط گوگل و دیگر شرکت های برجسته فن آوری وب مورد استفاده قرار می گیرد
ادامه مطلب
شش قانون ساده برای توضیح وب به مشتریان

شش قانون ساده برای توضیح وب به مشتریان

یکی از بزرگترین چالش هایی که ما بعنوان طراحان وب بهنگام طراحی وب سایت برای یک مشتری با آن روبرو هستیم، تبادل اطلاعات فنی با مشتریان است. بسیاری از توسعه دهندگان نیز با این دغدغه مواجه هستند. فروش و ارسال راهکارهای فنی به مشتریان همواره با چالش های ارتباطی مهمی همراه بوده است. بتازگی ده تن از توسعه دهندگان باتجربه کنار یکدیگر گرد آمدند تا این مساله را به بحث بگذارند. هدف از این گردهمایی مطرح کردن نکات کلیدی و یافتن چاره ای برای تبادل و ارتباطی سالم و موثر با مشتری، بهنگام انجام پروژه های فنی بود. تمام افراد حاضر موافق بودند که ساده سازی فنی مهارتی حیاتی برای توسعه دهندگان است: بنابراین اگر میخواهید مشتریان به شما و مهارت شما اعتماد کند، باید بتوانید بطور موثر با آنها ارتباط برقرار کنید. به گفته ی این افراد پنج الی پانزده درصد از بارکاری آنها درهفته به ارتباط با مشتری اختصاص دارد. در این مقاله شش روش معرفی میشود تا با استفاده از آنها ،توسعه دهندگان بتوانند با مشتریان غیرفنی خود ارتباطی موثرتر برقرار کنند.
ادامه مطلب
9 روش برای اینکه سایت امنی داشته باشیم

9 روش برای اینکه سایت امنی داشته باشیم

اگر شما وب سایتی دارید یا به عنوان توسعه دهنده وب سایت فعالیت می کنید حتماً باید در نظر داشته باشید که وب سایت شما یا وب سایتی که قرار است به مشتری تحویل دهید امن باشد. هزاران شخص که با نام Hacker شناخته می شوند در کمین هستند تا به روشی سایت شما را هک کنند. شاید پیش خودتون بگید که سایت من چیزی نداره که بخواد هک بشه! اما هک کردن یک وب سایت یا سرور فقط برای Deface کردن وب سایت یا به سرقت بردن اطلاعات نیست. هکرها ممکن است از سرور سایت شما برای ارسال ایمیل های اسپم استفاده کنند یا از سرور شما برای دانلود فایل های مورد نظر خودشون استفاده کنند. در هر صورت ممکن است به هر دلیلی سرور یا سایت شما مورد حمله هکرها قرار بگیرد و مشکلاتی برای شما یا مشتریان شما ایجاد شود. در این مطلب قصد داریم با 9 روش برای امن سازی وب سایت و سرور وب سایت آشنا شویم.
ادامه مطلب
طراحی وب‌سایت

طراحی وب‌سایت

طراحی سایت، به روند برنامه ریزی و ساخت یک سایت گفته می شود. متن، تصاویر، فایل های صوتی و تصویری و المان های برنامه نویسی، توسط طراحی سایت برای تولید صفحه ای قابل رویت در مرورگر، فرمت دهی می شوند. طراحان سایت ها برای ساخت صفحاتی که بتوانند توسط مرورگرها خوانده شوند، از زبان های نشانه ای که اکثرا برای ایجاد ساختار از HTML و برای نمایش از CSS هستند، استفاده می کنند.
در کل، پروسه طراحی سایت شامل، مفهوم سازی، طرح ریزی، پیش تولید، تحقیق، تبلیغات، و همچنین مدیریت فایل های صوتی، تصویری و دیگر فابل های چند رسانه ای مورد استفاده در صفحات سایت می باشد.

امروزه به یقین میتوان گفت که برای افزایش فروش شرکت ،فروشگاه و یا کسب و کار شما بهترین فضایی که می توانید با برنامه ریزی صحیح و سرمایه گذاری مناسب از آن استفاده کنید ،ایجاد یک وبسایت بهینه می باشد.
ادامه مطلب

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

ما بر آن داریم تا با مشاوره مشتریان را از خدمات مطلع سازیم

تماس با ما
.
© تمامی حقوق این سایت متعلق بهآرتا گستر می باشد.
Scroll to Top