مجازی سازی شبکه

آموزش سفارشی سازی IP address منحصر بفرد SRM محافظت شده VM

آموزش سفارشی سازی IP address منحصر بفرد SRM محافظت شده VM

VMware Site Recovery Manager به شکل اتوماتیک و سازگار با محصول بازیابی  به شما کمک می کند تا به شکل خودکار بازیابی را بهبود بخشید. VMware SRM همچنین به ما اجازه می دهد تا آی پی آدرس اختصاصی SRM Protected VM یا گروهی از ماشین های مجازی را سفارشی سازی کنیم. حال آرتاگستر در این مقاله قصد دارد برای شما نحوه سفارشی سازی IP address منحصربفرد SRM محافظت شده VM را شرح دهد.
ادامه مطلب
معرفی پلتفرم مجازی سازی متن باز Proxmox

معرفی پلتفرم مجازی سازی متن باز Proxmox

معرفی پلتفرم مجازی سازی متن باز Proxmox
مجازی سازی راه حلی مناسب در جهت استفاده بهینه از سخت افزار ها و کلیه منابع در اختیار پروژه های فناوری اطلاعات است. مجازی سازی به عنوان یک راه حل مناسب و امن همواره مورد توجه بزرگان صنعت IT در دنیا قرار داشته است.آنچه که در این میان حائز اهمیت است توجه به هزینه بالای لایسنس و موضوع امنیت اطلاعات در مواجهه با محصولات موجود در بازار است. این امر موجب شده است که توجه به ظرفیت نرم فزار های متن باز (Open Source)در عرصه مجازی ساز ها ایجاد گردد.
ادامه مطلب
آموزش انتقال تاریخچه برنامه VMware SRM

آموزش انتقال تاریخچه برنامه VMware SRM

تاریخچه برنامه VMware SRM Recovery به شما کمک می کند که آن را به مقامات نظارتی یا ممیزی نشان دهید که سازمان شما برای بهبود کسب وکار در صورت وقوع اتفاق با نشان دادن گزارش موفقیت آمیز SRM اخیر با شکستی مواجه می شود.با وب سایت Recovery Manager می توان به تست بازیابی، شکست و همچنین پاکسازی برنامه های بازیابی پرداخت.
ادامه مطلب
مهاجرت از KVM images به VMware

مهاجرت از KVM images به VMware

در این مقاله راه حلی ساده برای انتقال ماشین های ساخته شده در مجازی سازی  KVM images به مجازی سازی VMware پیش رویتان قرار خواهیم داد.
ادامه مطلب
آموزش اضافه کردن ظرفیت دیسک به دیسک گروه VSAN

آموزش اضافه کردن ظرفیت دیسک به دیسک گروه VSAN

اضافه کردن ظرفیت دیسک به دیسک گروه VSAN

با رشد تکنولوژی عملکردها و ظرفیتهای ما نیز باید رشد کنند. شما میتوانید ظرفیت ذخیره سازی جدید را در عرض چند دقیقه با LNU های جدید در هاست های ESXi اختصاص دهید. زمانی که به مرحله ی تعریف نرم افزاری حافظه در نرم افزاری مانند VMware VSAN می رسید شما یک حافظه فیزیکی یا هاست ESXi به هاست های شاخه ی VSAN برای اضافه کردن ظرفیت موجود در VSAN DataStore اضافه خواهید کرد.در این مقاله آرتا گستربه شما توضیح خواهد داد که چگونه ظرفیت دیسک را به گروه های VSAN Disk اضافه کنید تا ظرفیت VSAN DataStore افزایش یابد.
ادامه مطلب
بازیابی رمز عبور ESXI  از طریق  نصب مجددESXI

بازیابی رمز عبور ESXI از طریق نصب مجددESXI

شرکت آرتاگستر مقاله ای با عنوان مراحل بازیابی رمز عبور ESXI  ارایه داده بود  که به دو روش بازیابی پسورد ESXI اشاره کرده است و در این مقاله قصد دارد روش سومی برای شما همراهان همیشگی آرتاگستر نیز ارایه دهد.پس در ادامه همراه ما باشید...
ادامه مطلب
مراحل بازیابی رمز عبور ESXI

مراحل بازیابی رمز عبور ESXI


اگر در شرایطی قرار گرفته اید که نیاز به بازیابی رمز عبور ESXI دارید قبل از انجام هر کاری باید این نکته را مورد توجه قرار دهید که حفظ اطلاعات روی سرور حایز اهمیت است . آرتا گستر در این مقاله دو روش برای بازیابی پسور ESXI را پیش رویتان قرار خواهد داد پس ما را همراهی کنید...
ادامه مطلب
مجازی سازی شبکه

مجازی سازی شبکه

فناوری مجازی‌سازی به معنی استفاده از سیستم‌های نرم افزاری به جای سخت‌افزار‌های مختلف و ایجاد سیستم‌های مستقل از سخت‌افزار در جهت بهره برداری از بیشترین امکانات سرورها و سخت‌افزارها و صرفه‌جویی در هزینه هاست. بنا به دلایل و مزایای بسیار، امروزه صاحبان مشاغل و مدیران سازمان‌ها تمایل بسیاری بر اجرا و بکارگیری این تکنولوژی را در مجموعه خود دارند. .متخصصین شرکت آرتا گستر قادر خواهند بود تا بستر مجازی‌سازی را از گامهای بررسی و تحلیل تا راه‌اندازی و پیاده‌سازی، در سازمان و یا شرکت شما اجرا کنند.

مزایای مجازی‌سازی:

1. کاهش هزینه خرید تجهیزات سخت‌افزاری
2. متمرکز سازی
3. کاهش هزینه‌های جاری نظیر برق، نگهداری، تعمیرات
4. کاهش گرمای تولیدی توسط دستگاه‌ها
5. عدم نیاز به فضای زیاد به نسبت حالت سنتی
6. استفاده از بیشترین ظرفیت تجهیزات سخت‌افزاری
7. جابجایی راحت
8. پشتیبان‌گیری راحت از اطلاعات
9. تسریع امور به خاطر وجود بالقوه دستگاه‌ها و عدم نیاز به صرف زمان برای خرید، نصب و آماده‌سازی
10. امکان تنظیم و نصب سرورها و تجهیزات مجازی با استفاده از الگو و کپی برداری

خدمات آرتا گستر در این زمینه شامل موارد زیر میگردد

  • راهنمایی و مشاوره جهت انتخاب بستر مناسب مجازی‌سازی
  • انتقال از زیرساخت فیزیکی به محیط‌های مجازی
  • بهینه‌سازی زیرساخت سرویس دهنده
  • طراحی و راه‌اندازی قابلیت تحمل پذیری خطا (Fault Tolerance)
  • مدیریت و محافظت از داده‌ها
ادامه مطلب

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

ما بر آن داریم تا با مشاوره مشتریان را از خدمات مطلع سازیم

تماس با ما
.
© تمامی حقوق این سایت متعلق بهآرتا گستر می باشد.
Scroll to Top