آموزش راه اندازی DISA در FreePBX

آموزش راه اندازی DISA در FreePBX

DISA (دیزا) مخفف کلمات Direct Inward System Access می باشد. در سامانه های تلفنی DISA یک قابلیت می باشد که این امکان را فراهم می سازد تا افرادی که از خارج از سامانه تماس می گیرند بتوانند به شماره های داخلی مرکز تلفن به طور مستقیم دست یابند.
ادامه مطلب
آموزش تغییر رمز محیط وب الستیکس

آموزش تغییر رمز محیط وب الستیکس

برای اینکه بتوانیم تنظیماتی درسیستم تلفنی الستیکس انجام دهیم باید وارد محیط گرافیکی تحت وب آن شویم.این محیط به صورت پیش فرض دارای یک کاربر به نام "admin" است و رمز آن توسط خود کاربر و هنگام نصب تعیین می گردد.حال اگر قصد تغییر این رمز را دارید باید بتوانید وارد این محیط شوید ،به شرط آنکه رمز قبلی را به خاطر داشته باشید.در غیر این صورت لازم می شود از راه دیگری برای تغییر این رمز استفاده کنید.
ادامه مطلب
کدک Opus در الستیکس

کدک Opus در الستیکس

کدک چیست؟
سخت افزار یا نرم افزاری است که امکان پخش کردن، ایجاد و ذخیره کردن فایل‌های مختلف ویدئوای، صوتی یا چند رسانه‌ای را به سیستم عامل می‌دهد. کدک ها الگوریتم و نحوه بسته بندی و تبدیل صدا و تصویر از حالت آنالوگ به دیجیتال و یا بالعکس است، درواقع کدک ها هستند که میزان حجم مورد استفاده در یک مکالمه را تعیین می کنند.
ادامه مطلب
آموزش ساخت منوی صوتی(IVR) در FreePBX13

آموزش ساخت منوی صوتی(IVR) در FreePBX13

در یک سازمان برای اینکه تماس گیرنده بتواند با بخش های مختلف سازمان مرتبط گردد، ایجاد یک منوی صوتی و هدایت تماس های ورودی به آن ضروری می باشد.انجام این کار در FreePBX بسیار ساده خواهد بود که آرتاگستر در ادامه به شرح آن میپردازد.
ادامه مطلب
آموزش تغییر فرمت مکالمات ضبط شده در FreePBX

آموزش تغییر فرمت مکالمات ضبط شده در FreePBX

یکی از قابلیت های مهم در سیستمهای تلفنی ضبط مکالمات می باشد. بیشتر شرکت ها به منظور ارائه بهتر خدمات، پیگیری شکایت و آنالیز نحوه پاسخگویی کارمندان خود، کلیه مکالمات تلفنی خود را ضبط می نمایند.پس بنابراین نیاز است تا فایل های ضبط شده هم از کیفیت خوبی برخوردار باشند و هم حجم مناسبی داشته باشند تا فضای کمتری از حافظه را اشغال نمایند.
ادامه مطلب
معرفی دستورات پرکاربرد Fwconsole

معرفی دستورات پرکاربرد Fwconsole

در نسخه های قبلی FreePBX ، یک دستور در محیط cli سیستم عامل که به شما امکان اجرای عملیات مرتبط با مدیریت FreePBX را فراهم می کندتحت عنوان amportal وجود دارد. ولی از نسخه ی ۱۳ این کامند پر کاربرد به fwconsole تغییر نام داده و قابلیت های آن نیز توسعه یافته است. در این مقاله آرتاگستر  قصد دارد برخی از ابزارها و option های این دستور پرکاربرد برای مدیریت فری پی بی ایکس را معرفی کند.
ادامه مطلب
نصب و راه اندازی نرم افزار FOP2 Manager بروی  FreePBX

نصب و راه اندازی نرم افزار FOP2 Manager بروی FreePBX

FOP2 مخفف عبارت Flash Operator Panel 2 می باشد. FOP2 یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین ماژول ها در زمره امکانات تلفنی ایزابل به شمار می رود. وظیفه مدیریت و بررسی جزئی ترین فعالیت ها در هریک از گروه های کاری اعم از برقراری تماس بین مبدا و مقصد، طول مدت زمان مکالمه، انتظار تماس، وضعیت صف ها و تکالیف بیشمار دیگری به این افزونه محول گردیده است.FOP2 یک پنل اپراتوری بوده که با پوسته های نرم افزاری مختلفی از جمله FreePBX، Issabel و … قابلیت یکپارچگی دارد.در ادامه آرتاگستر نحوه ی نصب و راه اندازی این نرم افزار، بر روی محبوب ترین مرکز تلفن جهان یعنی FreePBX را آموزش می دهد...
ادامه مطلب
آموزش بروزرسانی  الستیکس

آموزش بروزرسانی الستیکس

بروزرسانی الستیکس
به منظور بالا نگهداشتن سطح امنیتی سیستم های کدباز، وهمچنین جهت رفع ایرادات و اضافه نمودن امکانات جدید برای این سیستمها، بروز رسانی آنها امری ضروری می باشد.
ادامه مطلب
کاربرد TLS در دنیای ویپ و آموزش  فعال کردن آن روی استریسک

کاربرد TLS در دنیای ویپ و آموزش فعال کردن آن روی استریسک

TLS چیست؟
TLS مخفف Transport Layer Security و به معنای پروتکل امنیتی لایه انتقال می باشد.TLS تکامل یافته پروتکل SSL هست که تا حد زیادی جایگزین اون شده.TLS یک پروتکل امنیتی جهت ایجاد ارتباط امن بین کلاینت یا کاربر با اپلیکیشنها در شبکه های بزرگ از جمله اینترنت می باشد.
ادامه مطلب

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

ما بر آن داریم تا با مشاوره مشتریان را از خدمات مطلع سازیم

تماس با ما
.
© تمامی حقوق این سایت متعلق بهآرتا گستر می باشد.
Scroll to Top